Semináře v Praze se budou konat na adrese Mladoboleslavská 80, Praha 9 – Vinoř, 190 17. (V případě změny upřesním)

Vedle níže vypsaných seminářů je možné po dohodě vyhlásit i další termín pro více účastníků a to i ve vaši lokalitě a nebo se dohodnout na individuální seminář.

V případě zájmu mne kontaktujte na tel.: +420 602 272 792, nebo e-mail: m_skakalova@volny.cz

Semináře pro rok 2024:

Seminář - Základy praktické numerologiePraha27.7.2024

Anotace k aktuálně vypisovaným seminářům:


KURZ PRÁCE S KYVADLEM
Cena za seminář: 1950,- Kč
Doba konání: 10.00 - 16.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní seminář, jeho cílem je naučit vás základům práce s kyvadlem, jak se ho ptát, čeho se vyvarovat. Jak s ním pracovat přes své vyšší já. Jak si pro sebe vybrat to pravé. Vedle toho se pak naučit i práci s tabulkami. Ukážeme si práci se základní tabulkou a seznámím vás i s dalšími speciálními tabulkami pro konkrétní problémy. Na kurzu se dovíte, jak získávat odpovědi na otázky vyplývající z vašich životních situací, jakým způsobem měřit geopatogenní zóny či jak třeba zjistit vašeho Anděla strážného. Povíme si i něco o práci s virgulí. A práci si vyzkoušíme i v praxi.


ANDĚLÉ, NAŠI PRŮVODCI A OCHRÁNCI
Cena semináře: 1900,- Kč
Doba konání: 10.00 - 16.00 včetně pauzy na oběd
Na tomto jednodenním semináři si budeme povídat o Andělech a Archandělech. Kterak s nimi komunikovat, jak se na ně obracet a zvát je do svého života. O co vše je můžeme žádat, jak a v čem nám mohou pomáhat a chránit nás a naše blízké. Povíme i něco krátce o andělských kartách a práci s nimi jako jednom ze způsobů prohloubení komunikace s anděly. A jak je i využívat jako pomocníka a rádce v našem denním životě.

KURZ OSHO ZEN TAROT
Cena: 1800,- Kč
Doba konání. 10.00 – 16.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní seminář s Osho Zen Tarotem. Na semináři si vysvětlíme významy jednotlivých karet, naučíme se výklady karet pro radu, rozhodování v jednotlivých situacích, na vztahy a situace a vyzkoušíme si praktické výklady. Ukážeme si, jak s těmito kartami pracovat při diagnostice a harmonizaci čaker, či jak je použít podpůrně při meditaci. A také i jaké kameny při tom použít k dosažení maximálního efektu.

ZÁKLADY KLASICKÉHO TAROTU
Cena: 1500,- Kč
Doba konání. 10.00 – 16.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář s Klasickým tarotem /karty, které jsou na základě Rider Weitova tarotu/. Na semináři si vysvětlíme významy jednotlivých karet, naučíme se jakým způsobem karty zasvětit tak, aby s námi spolupracovaly, základní druhy výkladů karet, způsob kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. Na tento seminář budou navazovat praktika, kde si ukážeme, jak s kartami dále pracovat.

KURZ PRÁCE SE SYMBOLONEM
Cena: 1900,- Kč
Doba konání. 10.00 – 16.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář, který vás naučí práci se Symbolonem. Povíme se o významech jednotlivých karet a jak s nimi pracovat, způsob kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. Symbolon je vynikajícím nástrojem i pro psychoterapii a poznání sebe sama. Každá karta představuje jednu naši vnitřní osobnost a zároveň oblast, která potřebuje naši pozornost a uvědomění.

KURZ VÝKLADU MARIÁŠOVÝMI KARTAMI
Cena: 1800,- Kč
Doba konání. 10.00 – 16.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář s Mariášovými kartami. Na semináři si projdeme významy všech 32 mariášových karet i jednotlivé výklady karet – a to jak pro aktuální rozhodování, tak i pro výklad na delší období, způsob správného kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. V ceně je i balíček Mariášových karet.

SEMINÁŘ - AUTOMATICKÉ PÍSMO
Cena za seminář: 1 900,- Kč
Doba konání: 11.00 - 16.00 včetně pauzy na oběd
Na jednodenním semináři se naučíte skrze své vyšší Já napojit na své duchovní průvodce a získávat od nich informace. Komunikovat s nimi budete pomocí tužky a psaného slova. Informace můžete získávat pro sebe nebo i pro jiné lidi, pokud je toto v souladu s Vesmírným řádem. Součástí budou i meditace pro spojení se svým průvodcem, zjištění jména vašeho průvodce pro automatické písmo, jak rozumět poslaným odpovědím a poselstvím.

OCHRANY A ČIŠTĚNÍ PROSTORU
Cena za seminář: 1900,- Kč
Doba konání: 10.00 - 16.00 včetně pauzy na oběd
Seminář je jednodenní. Obsahem semináře jsou informace o možnostech a způsobech ochrany osob, domovů, zvířat a věcí. A také o způsobech čištění prostor i sebe. Ochrana před energetickými upíry. Rychlé ochrany. Jak a kdy diagnostikovat příčinu problému při čištění prostor. Práce s ochránci, rituálními předměty ale i běžnými kameny, svíčkami. Možné použití kyvadla a automatické kresby k čištění prostor. A práci si vyzkoušíme i v praxi.

SEMINÁŘ - ZÁKLADY PRAKTICKÉ NUMEROLOGIE
Cena za seminář: 1 700,- Kč
Doba konání: 10.00 - 16.00 včetně pauzy na oběd
Cílem jednodenního semináře Základy praktické Numerologie je uvést vás do základů numerologie. Datum narození je otiskem našeho DNA, naší Duše. Povíme si o tom, jak nás a naše blízké ovlivňuje naše datum narození - naše vlastnosti a schopnosti. Vysvětlíme si pojmy jako je životní číslo, roční vibrace, numerologická mřížka a ukážeme si, jak s nimi pracovat. Na tento seminář budou navazovat další semináře se zaměřením na vztahy, zdraví a Karmická numerologie. Jejich termíny budou uvedeny zde na webu.