Kartářka Nika

Monika Nika Skákalová

Semináře v Praze se budou konat na adrese Mladoboleslavská 80, Praha 9 – Vinoř, 190 17.
(V případě změny upřesním)


Vedle níže vypsaných seminářů je možné po dohodě vyhlásit i další termín pro více účastníků a to i ve vaši lokalitě a nebo se dohodnout na individuální seminář.


V případě zájmu mne kontaktujte na tel.: +420 602 272 792, nebo e-mail: m_skakalova@volny.cz

Nejbližší vypsané termíny seminářů ještě pro rok 2022:


Kurz výkladu s Mariášovými kartami10.12.2022Praha
Ochrany a čištění osob a prostorů11.12.2022Praha


Semináře pro 1. Část roku 2023:


Kurz Osho Zen tarot07.01.2023Praha
Kurz Základy klasického Tarotu14.01.2023Praha
Kurz práce s kyvadlem21.01.2023Brno
Kurz výkladu Mariášovými kartami26.01.2023Praha
Kurz práce s kyvadlem04.02.2023Praha
Kurz praktické numerologie11.02.2023Brno
Kurz praktické numerologie01.04.2023Praha
Kurz vztahové numerologie - aneb jak se k sobě hodíme02.04.2023Praha


Anotace k aktuálně vypisovaným seminářům:


*Kurz práce s kyvadlem.
Cena za seminář: 1950,- Kč
Doba konání: 10.00 - 18.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní seminář, jeho cílem je naučit vás základům práce s kyvadlem, jak se ho ptát, čeho se vyvarovat. Jak s ním pracovat přes své vyšší já. Jak si pro sebe vybrat to pravé. Vedle toho se pak naučit i práci s tabulkami. Ukážeme si práci se základní tabulkou a seznámím vás i s dalšími speciálními tabulkami pro konkrétní problémy. Na kurzu se dovíte, jak získávat odpovědi na otázky vyplývající z vašich životních situací, jakým způsobem měřit geopatogenní zóny či jak třeba zjistit vašeho Anděla strážného. Povíme si i něco o práci s virgulí. A práci si vyzkoušíme i v praxi.


*Andělé, naši průvodci a ochránci 
Cena semináře: 1900,- Kč
Doba konání: 10.00 - 18.00 včetně pauzy na oběd
Na tomto jednodenním semináři si budeme povídat o Andělech a Archandělech. Kterak s nimi komunikovat, jak se na ně obracet a zvát je do svého života. O co vše je můžeme žádat, jak a v čem nám mohou pomáhat a chránit nás a naše blízké. Povíme i něco krátce o andělských kartách a práci s nimi jako jednom ze způsobů prohloubení komunikace s anděly. A jak je i využívat jako pomocníka a rádce v našem denním životě.

*Kurz na Osho Zen Tarot
Cena: 1800,- Kč
Doba konání. 10.00 – 18.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní seminář s Osho Zen Tarotem. Na semináři si vysvětlíme významy jednotlivých karet, naučíme se výklady karet pro radu, rozhodování v jednotlivých situacích, na vztahy a situace a vyzkoušíme si praktické výklady. Ukážeme si, jak s těmito kartami pracovat při diagnostice a harmonizaci čaker, či jak je použít podpůrně při meditaci. A také i jaké kameny při tom použít k dosažení maximálního efektu.

*Kurz Základy Klasického tarotu
Cena: 1500,- Kč
Doba konání. 10.00 – 18.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář s Klasickým tarotem /karty, které jsou na základě Rider Weitova tarotu/. Na semináři si vysvětlíme významy jednotlivých karet, naučíme se jakým způsobem karty zasvětit tak, aby s námi spolupracovaly, základní druhy výkladů karet, způsob kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. Na tento seminář budou navazovat praktika, kde si ukážeme, jak s kartami dále pracovat.

*Kurz práce se Symbolonem
Cena: 1900,- Kč
Doba konání. 10.00 – 18.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář, který vás naučí práci se Symbolonem. Povíme se o významech jednotlivých karet a jak s nimi pracovat, způsob kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. Symbolon je vynikajícím nástrojem i pro psychoterapii a poznání sebe sama. Každá karta představuje jednu naši vnitřní osobnost a zároveň oblast, která potřebuje naši pozornost a uvědomění.

*Kurz na výklad Mariášovými kartami
Cena: 1800,- Kč
Doba konání. 10.00 – 18.00 včetně pauzy na oběd
Jedná se o jednodenní pracovní seminář s Mariášovými kartami. Na semináři si projdeme významy všech 32 mariášových karet i jednotlivé výklady karet – a to jak pro aktuální rozhodování, tak i pro výklad na delší období, způsob správného kladení otázek, porozumění odpovědím a zkusíme si praktický výklad. V ceně je i balíček Mariášových karet.

*Seminář - Automatické písmo
Cena za seminář: 1 900,- Kč
Doba konání: 11.00 - 18.00 včetně pauzy na oběd
Na jednodenním semináři se naučíte skrze své vyšší Já napojit na své duchovní průvodce a získávat od nich informace. Komunikovat s nimi budete pomocí tužky a psaného slova. Informace můžete získávat pro sebe nebo i pro jiné lidi, pokud je toto v souladu s Vesmírným řádem. Součástí budou i meditace pro spojení se svým průvodcem, zjištění jména vašeho průvodce pro automatické písmo, jak rozumět poslaným odpovědím a poselstvím.

*Ochrany a čištění prostoru
Cena za seminář: 1900,- Kč
Doba konání: 10.00 - 18.00 včetně pauzy na oběd
Seminář je jednodenní. Obsahem semináře jsou informace o možnostech a způsobech ochrany osob, domovů, zvířat a věcí. A také o způsobech čištění prostor i sebe. Ochrana před energetickými upíry. Rychlé ochrany. Jak a kdy diagnostikovat příčinu problému při čištění prostor. Práce s ochránci, rituálními předměty ale i běžnými kameny, svíčkami. Možné použití kyvadla a automatické kresby k čištění prostor. A práci si vyzkoušíme i v praxi.

*Seminář - Základy praktické Numerologie
Cena za seminář: 1 700,- Kč
Doba konání: 10.00 - 18.00 včetně pauzy na oběd
Cílem jednodenního semináře Základy praktické Numerologie je uvést vás do základů numerologie. Datum narození je otiskem našeho DNA, naší Duše. Povíme si o tom, jak nás a naše blízké ovlivňuje naše datum narození - naše vlastnosti a schopnosti. Vysvětlíme si pojmy jako je životní číslo, roční vibrace, numerologická mřížka a ukážeme si, jak s nimi pracovat. Na tento seminář budou navazovat další semináře se zaměřením na vztahy, zdraví a Karmická numerologie. Jejich termíny budou uvedeny zde na webu.