Kartářka Nika

Monika Nika Skákalová

Výklad karetZnáte mě jako kartářku pod jménem NIKA z TV Relax.


Vykládám několika typy karet, většinou podle toho, na co se klient ptá. Pracuji s tarotovými kartami /většinou používám Daimont tarot/, s Osho Zen Tarot nebo s Mariášovými kartami.
Záleží na tom, na co se ptáme. Jestli na to, co klienta potká v nejbližším půl roce, na vztah, nebo na rozhodování v životních situacích jako je volba zaměstnání, stěhování, volba partnera.


Ne, že by každé z jednotlivých typů karet neuměly odpovědět na potřebnou otázku, ale přeci jen mi připadá, že:

*Mariáškyhovoří konkrétně právě při celkovém výkladu-tzv. co mne čeká a nemine, nebo jsou výborné k tarotům nebo k Osho Zen Tarotu pokud potřebujeme jiný úhel pohledu

*Osho Zen Tarot jde úžasně pod povrch a do hloubky. Ráda ho používám na vztahy nebo duchovní vývoj a na pochopení, co se se mnou právě děje

*a taroty mám ráda na praktické, hmotné věci – zaměstnání, podnikání, bydlení, peníze

Vážím si karet, dokážou být dobrými rádci v životních situacích. Mohou pomoci řešit přítomnost, ukázat důsledky našich rozhodnutí v budoucnosti a odhalit i důvody našich životních situací v minulosti.


Vedle výkladů karet pořádám i semináře na výuku výkladu karet (tarot, Osho Zen Tarot, Mariášky) pro ty, kteří se chtějí naučit sami karty vykládat ať již pro sebe či pro ostatní.


Karty vykládám buď při osobním setkání, nebo po telefonu (s tím, že Vám v dohodnutou dobu zavolám)


Cena za výklad karet je podle rozsahu, a to:

400,- Kč …………..za půl hodiny
800,- Kč…………...za hodinový výklad