Kartářka Nika

Monika Nika Skákalová

Chcete vědět, proč se vám stávají určité situace a najít řešení?

Někteří mne znáte jako kartářku NIKA z TV – pořad Vědmy radí, TV Relax a TV Kinosvět. V současné době televizní vysílání skončilo, linka funguje dál. Snažím se tam být pr vás k dispozici jak mi čas dovolí Karty vykládám a učím na kurzech.

S čím pracuji?
S tarotovými kartami Osho Zen Tarotem, Symbolonem, v některých případech s mariášovými kartami. Někdy používám pro dokreslení výkladu Andělské karty, Karty smyslu života nebo poselství Bohyň. Snažím se klientům poradit nejen výkladem karet, ale i třeba s různými rituály.

Vážím si karet, dokáží být dobrými rádci v životních situacích. Mohou rozkrýt naši současnou situaci, ukázat, co děláme špatně ať už na úrovni podvědomí či vědomí a nasměrovat nás jakou cestou se dát. Ukáží i důsledky našich rozhodnutí v budoucnosti a mohou odhalit i důvody našich životních situací v minulosti.

Nejčastěji pomáhám klientům v oblasti vztahů, finančních záležitostí,  podnikání, zaměstnání nebo jeho volby či při rozhodování v zásadních životních situacích. (jako například prodej domu, volba životního partnera, ...) Vždy se snažím s klientem najít odpověď na jeho otázky a společně s ním najít řešení a cestu. Vše lze řešit, jen někdy je potřeba zaujmout jiný úhel pohledu. V zásadě žádné téma u mne není tabu, až na jediné. Nevykládám na smrt, není to etické. A co se týká zdraví, lze se podívat, na co karty upozorní, ale zdravotní stav nediagnostikuji.


Karty vykládám buď při osobním setkání, nebo na dálku po telefonu s tím, že Vám v předem dohodnutý čas a den zavolám po zaplacení služby na účet. Volám já vám, vy telefon neplatíte.


Jak se objednat?

  • telefonicky (stačí i prozvonit, ozvu se zpět, při práci telefon neberu)
  • přes e-mail - prosím zanechat telefonní kontakt, ozvu se a domluvíme se

Ceny výkladu karet od 1.1.2019 /osobně i na dálku/: 
Kratší výklad (30 min) ... 550,-Kč
Celkový výklad včetně numerologického náhledu ( 60 min) ... 1000,- Kč
V případě potřeby je možný po domluvě i delší výklad, cena pak odpovídá rozsahu